Gamekill.cz

counter strike

counter strike 1.6

Status serverů
Název serveru IP Adresa Mapa Hráčů Status
GAMEKILL EXTREME JAILBREAK 185.2.42.58:27025 Offline
Gamekill Minecraft (development - white-list) 185.2.42.58:25565
Gamekill.cz | Only D2 83.167.253.145:27030 Offline
Copyright © Polk077
World of Tanks
World of TanksWorld of Tanks

World of tanks má jednu obrovskou výhodu. Po několika letech, je to hra, která je zaměřena na tanky. Tyto kovová monstra v poslední době neměli příliš mnoho prostoru. Hra World of Tanks navíc v dobrém poměru kombinuje realistické prvky chování tanků a střel, ale také arkádový styl. Ten je přístupný pro většinu hráčů, herní základna pro Wolrd of Tanks je tak zaručena.
Ve World of Tanks nenajdete singleplayer, jedná se tak o MMO. Na začátku si vyberete jeden z dostupných tanků z období druhé světové války. Svůj tank můžete vylepšovat, jak se vám zlíbí. Nepotřebujete k tomu ani platit. Hra je free, a pro to, abyste si dobře zahráli, nemusíte pro peněženku vůbec sahat.
Kladem a zajímavostí u World of Tanks je postup. Začínáte s neopancéřovaným tankem s minimálním dělem. Teprve až po pár hrách si můžete koupit jiný, lepší tank. Na výběr samozřejmě je několik typů, které mají rozličné vlastnosti. Každý hráč si tak vybere to, co mu nejvíce vyhovuje a bude se snažit ve světě tanků s jeho zvolenou taktikou prorazit.
Rozmanitost tanků, v tankosalonu (prodejna tanků) je skutečně obrovská. Pokud si chcete vybrat ten správný tank zrovna pro vás, pak bych doporučil o tancích z období druhé světové války něco vědět. Nemusí toho být mnoho, ale stačí aspoň pár základů.
World of Tanks obsahuje přes 100 typů tanků (!) a obrovské možnosti upravování vlastního tanku, většinou zadarmo! Tyto dva aspekty hry, dělají z World of Tanks výbornou multiplayerovou hru od které jen tak neodejdete. Budete se vždy těšit na otevření nových vylepšení, a to vás bude nutit hrát stále dále a dále.


Nově:
Zombie zaplaví World of Tanks a World of Warplanes
Zombie zaplaví World of Tanks a World of Warplanes
01.04.2013 17:57 Hlavní novinky Komentáře

1. dubna 2013

Wargaming, přední vývojář a vydavatel v oblasti free-to-play MMO, oznamuje PvE přídavek do svých her. Zaběhnutá hitovka World of Tanks a netrpělivě očekávané World of Warplanes brzy poznají sílu zombie!

Počítačem ovládaní nemrtví se stanou nedílnou součástí obou her a přinesou tak nový prvek rozmanitosti.„Když jeden z našich game designérů přišel s nápadem přidat do hry zombie, celou věc jsme se skepsí odmítli“, svěřil se nám Andrew Yarantsau, víceprezident pro mezinárodní operace Wargamingu. „Po důkladné analýze jsme však zjistili, že by bylo úžasné zahrnout zombie do všech našich her. Jedná se o zcela nový herní prvek, přitažlivý jak pro současné, tak pro nové hráče.“Do World of Tanks bude přidán herní mód „Zombie Escort“, ve kterém budou mít hráči za úkol dostat se z bodu A do bodu B, přičemž cestou se budou muset probíjet hordami krvelačných nemrtvých. Tento mód je určen především pro zkušenější hráče, neboť je poměrně náročný. Mezi schopnosti nemrtvých se řadí především možnost nakazit posádku, poškodit vnější moduly a v neposlední řadě také ucpat dělo.

Ve World of Warplanes se zombie také objeví jako důležité herní prvky. Především půjde o zadní střelce. Pokud takový střelec bude zabit, automaticky se z něj stane nemrtvý a bude oproti předchozímu způsobovat nepřátelům dvojnásobné poškození. Zároveň si bude pamatovat hráče, který jej zabil a nemilosrdně po něm půjde, dokud nebude jeho letadlo sestřeleno.

Dalším důležitým přídavkem do World of Warplanes budou takzvaní stromoví nemrtví. Stanou se novou hrozbou pro piloty, kteří rádi létají těsně nad korunami stromů, aby se tak vyhnuli nepřátelským útokům. Čím blíže se takový pilot se svým letadlem dostane k vrcholkům stromů, tím větší bude pravděpodobnost, že se některý nemrtvý zachytí jeho křídla a letadlo se tak stane hůře ovladatelné, negativně ovlivněna však bude i maximální rychlost.

„Pokud se vám toto přihodí, nejlepší strategií je snést se zpět nad les a pokusit se zachytit ještě jednoho nemrtvého na vaše druhé křídlo. Tím opět získate ztracený balanc“, sdělil nám Anton Sitnikau, producent World of Warplanes.

„Na implementaci nemrtvých do World of Tanks a World of Warplanes se náramně těšíme“, řekl nám nadšeně CEO Wargamingu Victor Kislyi. „Práce to byla dlouhá a namahavá, ale nyní již mohu hrdě prohlásit, že nemrtví budou jednou z nejzajímavějších částí našich her!“

Nemrtví na Vás ve World of Tanks a World of Warplanes zaútočí již brzy v nejbližší aktualizaci hry!

Obecné
K jakému žánru her patří World of Tanks?
WoT je směs několika žánrů. Je to zejména globální akční MMO hra, zároveň ale obsahuje i kombinaci dalších žánrů - stříleček, realtimových strategií, RPG a simulátorů.

Jaké jsou požadavky systému?
Minimální požadavky systému:

Operační systém: Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
Procesor (CPU): 2,2 GHz
Pamět (RAM): Pro Windows XP 1,5 GB, pro Windows Vista/7 2GB
Grafická karta: GeForce 6800GT s 256 MB v RAM / ATI X800 s 256 MB RAM, DirectX 9.0c
Zvuková karta: kompatibilní DirectX 9.0c
Volné místo na pevném disku: 9 GB
Rychlost internetového připojení: 256 KbpsDoporučené požadavky systému:

Operační systém: Windows XP / Vista / 7 / 8 / 64-bit
Processor (CPU): 2 Core 2,5 GHz / AMD AthlonTM 64 X2 5600+ 2.8 GHz (nebo lepší)
Pamět (RAM): 4 GB a více
Grafická karta: GeForce 260/ ATI HD4870 (a lepší) s1Gb(nebo vyšší) v RAM, DirectX 9.0c
Zvuková karta: Kompatibilní DirectX 9.0c
Volné místo na pevném disku: 9 GB
Rychlost internetového připojení: 1024 Kbps (a vyšší)

Jaký operační systém hra podporuje?
World of Tanks je komatibilní s Microsoft Windows XP / Vista / Windows 7.

Hodnocení
Hodnotit mohou pouze přihlášení uživatelé.

Prosím přihlaště senebo se registrujte pro možnost hodnocení.

Výborné Výborné 100% [1 Hlas]
Chvalitebné Chvalitebné 0% [Žádné hlasy]
Dobré Dobré 0% [Žádné hlasy]
Dostačující Dostačující 0% [Žádné hlasy]
Nedostačující Nedostačující 0% [Žádné hlasy]
Facebook
INSTAGRAM
instagram

Sledovatelia:
Statistiky
Aktuálně online návštěvníků:0
Počet registrovaných členů:2226
Nejnovější člen:Josephkar

Rekordní počet online uživatelů:268

Graf návštěvnosti za posledních 24 hodin
pollpollpollpollpollpollpollpollpollpollpollpollpollpollpollpollpollpollpollpollpoll
Shoutbox
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

11-05-2022 09:43
https://issuu.com/
seansowopl STRANGER THINGS – sezon 4 – odcinek 1 netflix STRANGER THINGS se04odc01 za darmo STRANGER THINGS: SEZON 4: CZĘŚĆ 1 za darmo

11-05-2022 09:23
https://www.thenak
edscientists.com/f
orum/index.php?top
ic=83692 STRANGER THINGS – sezon 4 – odcinek 1 za darmo napisy pl STRANGER THINGS – sezon 4 – odcinek 1 za darmo STRANGER THINGS

11-05-2022 08:45
https://online.fli
ppingbook.com/view
/1010242395/ STRANGER THINGS – sezon 4 – odcinek 1 za darmo napisy pl STRANGER THINGS HDRip WEB-DLRip serial STRANGER THINGS sezon 4

11-05-2022 08:24
https://alterbrain
s.com/forum/topic?
p=7469#p7469 STRANGER THINGS: SEZON 4: CZĘŚĆ 1 netflix STRANGER THINGS: SEZON 4: CZĘŚĆ 1 chomikuj STRANGER THINGS – sezon 4 – odcinek 1 za darmo

10-05-2022 21:41
https://szczury.or
g/viewtopic.php?f=
37&p=1124930 STRANGER THINGS – sezon 4 – odcinek 1 za darmo cda STRANGER THINGS – sezon 4 – odcinek 1 netflix za darmo STRANGER THINGS s04e01 z

Anketa
Nejoblíbenější server hlasujte prosím !

Zombie
Zombie
20% [36 Hlasy]

Deathrun
Deathrun
5% [9 Hlasy]

Surf
Surf
8% [14 Hlasy]

Gun Game
Gun Game
5% [8 Hlasy]

Call Of Duty
Call Of Duty
6% [10 Hlasy]

Jailbreak
Jailbreak
43% [76 Hlasy]

Predátor
Predátor
2% [4 Hlasy]

Furien
Furien
5% [8 Hlasy]

Awp/Aim
Awp/Aim
6% [10 Hlasy]

Avatar
Avatar
1% [2 Hlasy]

Hlasy: 177
Pro hlasování musíte být přihlášeni.
Začátek hlasování: 03.02.12
Galerie obrázků